> Faqja pare >Archive for the ‘Kombinimi i shenjave’ Category

Përputhshmëria e shenjave zodiakale

f70a

Marredheniet e Dashit me shenjat e tjera:

Dashi & Dashi: Kjo mund te jete lidhje e fuqishme emocionale, mirepo te dy palet deshirojne te jene ‘˜kryesori’.

Dashi & Demi: Dashi shume shpejt lodhet nga lidhja me Demin. Mirepo varesia ndermjet te dy paleve eshte e madhe.

Dashi & Binjaket: Ky eshte nje cift i mrrekullueshem, sepse te dy palet u kenaqen gjerave te reja dhe komunikimit.

Dashi & Gaforrja: Kjo fillon si lidhje e fuqishme dhe e sigurte, mirepo shume shpejte kalon vetem ne kujtim te thjeshte.

Dashi & Luani: Nese mund te gjejne menyre dhe hapesire per kompromis, kjo mund te jete nje kombinim i mrekullueshem.

Dashi & Virgjeresha: Mosmarreveshje te medha, eshte mire qe temos realizohet ky kombinim. Vazhdo…

Tags: ,

  • Twitter
  • Facebook

Kombinimi i shenjave

KOMBINIMI I SHENJAVE

houses-wheel

PËRSHTATEN

Dashi ?Binjakët, Luani, Shigjetari, Ujori

Demi ?Gaforrja, Virgjëresha, Bricjapi, Peshqit

Binjakët ?Luani, Peshorja, Ujori, Dashi

Gaforrja ?Virgjëresha, Akrepi, Peshqit, Demi

Luani ?Peshorja, Shigjetari, Dashi, Binjakët

Virgjëresha ?Akrepi, Bricjapi, Demi, Gaforrja Vazhdo…

  • Twitter
  • Facebook