> Faqja pare > METODA PARASHIKIMI > Domethënia e lemzës dhe oreve fikse

Domethënia e lemzës dhe oreve fikse

Çfarë kuptimi ka nëse ju nget lemza në orë të ndryshme të ditës:

MarilynMonroeClock

06 – 06:30 = do të bëhet ajo që ti mendon.

06:30 – 07 = do të krijosh një lidhje të bukur.

7 – 7:30 = do të marrësh një lajm të gëzuar.

7:30 – 8 = një miku yt të dashuron.

8 – 8:30 = një mik të qëndron pranë.

8:30 – 9 = dikush të qëndron besnik.

9 – 9:30 = do të kalosh merzitje.

9:30 – 10 = do të mbetesh në shikimin e dikujt.

10 – 10:30 = një person bjond kërkon të të afrohet.

10:30 – 11 = do të marrësh një mesazh të këndshëm.

11 – 11:30 = dikush të ka zili, kujdes!

11:30 – 12 = një person zeshkan të dashuron.

12 – 12:30 = njeriu i zemrës po të kujton.

12:30 – 13 = dikush po të përgojon.

13 – 13:30 = një mik po mendon për ty.

13:30 – 14 = një deshirë e jotja do të plotësohet.

14 – 14:30 = do të bëni një shëtitje me mbresa.

14:30 – 15 = dikush do të të tregojë të kaluarën e vet.

15 – 15:30 = do të kesh një debat.

15:30 – 16 = do të ftohesh në një festë të bukur.

16 – 16:30 = do të ndjeni braktisje dhe vetmi.

16:30 – 17 = një person i dashur mendon për ty.

17 – 17:30 = çdo natë të kujton dikush.

17:30 – 18 = një surprizë do të vijë për ty.

18 – 18:30 = do të kesh një njohje të re.

18:30 – 19 =  dikush do t’ju kërkojë falje.

19 – 19:30 = një person i seksit të njëjtë të mendon.

19:30 – 20 = dikush ka simpati për ty.

20 – 20:30 = të dashuron me besnikëri.

20:30 – 21 = do merrni një lajm të keq.

21 – 21:30 = një takim i shpejtë.

21:30 – 22 = do të merrni një dhuratë.

22 – 22:30 = një lajmërim në telefon.

22:30 – 23 = dikush do të të bëjë një premtim.

23 – 23:30 = do të kaloni një natë romantike.

23:30 deri 00 = do të mendoni dikë çdo ditë.

00 – 00:30 = shpresa të reja.

00:30 – 01 = shpresë dhe paqe.

01 – 01:30 = dikush pret të të takojë.

01:30 – 02 = do të keni paqe dhe harmoni.

02 – 02:30 = lot në heshtje.

02:30 – 03 = lajme të këndshme.

03 – 03:30 = të mban me shpresë

03:30 – 04 = dikush që të do është shumë pranë teje.

04 – 04:30 = dikush është xheloz/e për ty.

04:30 – 05 = do të bini në depresion.

05- 05:30 = do të bini të sëmurë.

05:30 – 06 = së shpejti do t’ju hapë zemrën.

 

21

 

 

 

 

 

……………………………………………………..

Ja çfare kuptimi ka kur shikon oren fikse me minutat, ne lidhje me dashurine, sipas disa numerologeve franceze:

00:00: Dashuria juaj do te zgjase perjete.
01:01 : personi per te cilin mendon te dashuron
02:02 : ai/ajo te fsheh dicka
03:03 : dikush te urren e dikush te tradheton.
04:04 : Ka rene ne dashuri me shikim te pare me ty!
05:05 : ai/ ajo luan me ty.
06:06 : ti ke shume vlere per te
07:07 : dikush te dashuron e ti nuk e di
08:08 : Dikush i se kaluares do te kthehet tek ti.
09:09 : nje miqesi e forte do te nise tani.
10:10 : nje person do te bie ne dashuri me ty.
11:11 : Kjo dashuri do t’ju beje te vuani.
12:12 : thuaj nje deshire qe te realizohet.
13:13 : dikush ka kohe qe ju pret.
14:14 : provoje perseri te bindesh dike.
15:15 : ai/ajo te do ende, ndaj mos ke merak!
16:16 : nje bjond/e te dashuron.
17:17 : do te kesh nje grindje me te.
18:18 : xhelozia do te shkaterroje lidhjen tuaj.
19:19 : Dike e ka marre malli per ty.
20:20 : ai/ajo mendon shpesh per ty.
21:21 :ai/ajo pret qe ta besh ti hapin e pare.
22:22 : ai/ajo do te te marre ne telefon.
23:23 : ai/ ajo ka shume nevoje per ty.

 

Tags: , ,

  • Twitter
  • Facebook

Komentet jane te mbyllura.