> Faqja pare > TEMA SPECIALE > Kombëtarja jonë në Euro 2016

Kombëtarja jonë në Euro 2016

LISTA E KOMBETARES PER EURO 2016 DHE SHENJAT E TYRE PERKATESE:

kombetarja

Etrit Berisha –  Peshqit   (10 mars 1989)
Alban Hoxha –  Shigjetari   (23 nentor 1987)
Orges Shehi –  Virgjeresha   (20 shtator 1977)
Elseid Hysaj –  Peshqit   (20 shkurt 1994)
Lorik Cana –  Luani   (27 korrik 1983)
Mergim Mavraj –  Binjaket   (9 qershor 1986)
Ansi Agolli –  Peshorja   (11 tetor 1982)
Arlind Ajeti – Peshorja   (25 shtator 1993)
Berat Gjimshiti – Peshqit   (19 shkurt 1993)
Burim Kukeli –  Bricjapi   (16 janar 1984)
Migjen Basha –  Bricjapi   (5 janar 1987)
Taulant Xhaka  – Dashi   (28 mars 1991)
Ergys Kaçe –  Gaforrja   (8 korrik 1993)
Amir Abrashi –  Dashi   (27 mars 1990)
Ermir Lenjani –  Luani   (5 gusht 1989)
Ledian Memushaj –  Shigjetari   (7 dhjetor 1986)
Odise Roshi –  Binjaket   (22 maj 1991)
Andi Lila –  Ujori   (12 shkurt 1986)
Herolind Shala –  Ujori   (1 shkurt 1992)
Shkelzen Gashi –  Gaforrja   (15 korrik 1988)
Armando Sadiku –  Binjaket   (27 maj 1991)
Bekim Balaj –  Bricjapi   (11 janar 1991)
Sokol Cikalleshi –  Luani   (27 korrik 1990)
Milot Rashica –  Gaforrja   (28 qershor 1996)
Frederik Veseli-  Akrepi   (20 nentor 1992)
Naser Aliji – Bricjapi   (27 dhjetor 1993)
Amir Rrahmani – Peshqit   (24 shkurt 1993)

Tags: ,

  • Twitter
  • Facebook

Komentet jane te mbyllura.